Çelik Raf Sistemleri Modelleri

Çelik Raf Sistemleri Modelleri
Çelik Raf Sistemleri

Raf Grup garantisi ile üretilen hafif ve orta yük depolama sistemlerinden biri olan çelik raf sistemleri modelleri sağlamlığı, dayanıklılığı ve estetik olarak göze hitap etmesi nedeni ile oldukça çok tercih edilen bir raf sistemi olmuştur. RafGrup olarak müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak ve müşteri ihtiyaçlarınız uzun süreli çözümler ile çözmek adına ürettiğimiz çelik raf sistemleri modelleri taşıması, montajı ve demontajı oldukça kolay olan bir sistemdir.

Çelik raflar standart ölçüler olan 0,70 mm kalınlıkta raflar, 1,50 mm dikme ayaklar ve maksimum 65 kg taşıma kapasitesine göre üretilmektedir. Dilediğiniz her renkte üretilebilen çelik raflar aynı zamanda diğer raf sistemleri gibi dilediğiniz ölçülerde raf aralığına göre de monte edilebilmektedir. İhtiyacınıza göre hesaplanarak depo hacminizi tamamen stok alanına veya arşiv alanına çevirebileceğiniz çelik raflar sağlamlığı ve mukavemet özellikleri ile sizlere uzun yıllar hizmet edecek ürünlerdir.

 

Çelik Raf Sistemleri Modelleri

Çelik raf sistemleri modelleri depolama, stok alanı, arşiv alanı ve teşhir alanı olarak kullanılabilen, diğer ürünlere kıyasla oldukça ekonomik olan ve kısa süreli kurulum özelliği ile size avantaj sağlayan sistemlerdir. RafGrup olarak sizlere sunduğumuz kaliteli ve uzun ömürlü raf sistemleri aynı zamanda ürün veya aksesuar güvenliği de sağladığı için ürünlerinizi gönül rahatlığı ile çelik raflarda saklayabilirsiniz.

Standart ölçülere göre kurulumu yapılan ve 6 raftan oluşan bir çelik raflar maksimum 390 kg ağırlık taşıyabilir. Eğer yan yana kurulum yapılarak raf sistemi birleştirilirse bu ağırlık 500 kg’a kadar çıkabilmektedir. Birleştirilmiş çelik raf sistemlerinde raf acı kalınlığı artırıldığında taşıma kapasitesi de artmaktadır. Doğru bir planlama ve doğru bir depo raf sistemi ile hem ürünlerinizi uzun ömürlü olacak şekilde koruyabilirsiniz hem de maliyeti minimumda tutarak bütçenize katkı sağlamış olursunuz.