Çelik Raf Sistemleri Çeşitleri

Çelik raf sistemleri çeşitleriBu tür raf sistemlerinin tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisi arşiv ve depolama alanlarında yer tasarrufu yönünden büyük avantajlar sağlamasıdır. Ayrıca çelik raf sistemleri çeşitleri diğer ürünlere göre daha dayanıklı olduğu için de kullanıcıların öncelikli tercihlerinden birisidir. RafGrup tarafından kullanıcıların isteği doğrultusunda ölçüler ve diğer ayarlamalar yapılarak ürünler müşterilere en kısa sürede teslim edilmektedir.

Paslanmaz özelliğe sahip olacak şekilde yapılan bu raflar imal edilirken gerekli fizibilite çalışmalarıyla ölçüler alınır ve ürünler en uygun şekilde ortaya çıkarılmaya çalışılır. Bu tür raf sistemleri her bütçeye uygun oldukları için İstanbul bölgesinde bulunan işletmelerin çoğu tercihlerini bunlardan yana kullanmaktadır. Uygun fiyatına göre dayanıklı bir ürün olan çelik raf sistemleri çeşitleri genellikle gri tonlara sahiptir. Fakat kullanıcılar görsellik açısından daha farklı renklerin olmasını isterlerse RafGrup tarafından müşterilerin istekleri doğrultusunda farklı şekil ve renklerde raf sistemleri de yapılmaktadır. İsteklere göre daha sonradan da boyanabilen raf sistemleri düzenimizi sağlamalarının yanında görsel alanda da yaşamımıza ayak uydurabilen ürünlerdir. Çelik raflar kolay takılıp sökülebilmesi, koyulan malzemenin korunması ve her mekana uyumlu olması nedeniyle oldukça kullanışlı bir özelliğe sahiptir.

 

Çelik Raf Sistemleri Çeşitleri Tasarımı

Kullanıcılar için iş yerlerine yaptırmış oldukları raf sistemlerinin üzerlerine konulan ürünlerin güvenliğini sağlaması oldukça önemli bir konudur. Çelik raf sistemleri çeşitleri uygun tasarımda imal edildiklerinde hem alandan tasarruf sağlar hem de ürünlerin daha kolay ve güvenilir bir şekilde taşınmasına yardımcı olurlar. Bu tür etkenler İstanbul bölgesinde bulunan işletme sahipleri için büyük bir önem teşkil eder. Çünkü en ufak bir dikkatsizlik sonucunda büyük kazalar meydana gelebilir ve bunun telafisi mümkün olmayabilir.

RafGrup üretmiş olduğu bu tür raf sistemlerinin montaj ve mekana en uygun modelin seçimi konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda farklı tasarım ve renk seçenekleri sunularak hem mekanla uyumlu hem de kullanışlı çelik raf sistemleri çeşitleri ortaya çıkarılmaktadır. Bu modellerde raf profili, plastik taban ve raf tablası bulunmaktadır. Bu parçalar ürünler imal edilirken kesinlikle bulunması gereken parçalardır. Plastik taban rafların yerle olan bağlantısını keserek rutubet ve su  gibi olası dış etkenlerden korunmasına yardımcı olmaktadır.