Çelik Raf Sistemi

Profesyonel ve sağlıklı bir depolama alanına sahip olmak için çelik raf sistemleri tercih etmeli ve ürünleri doğru yöntemler ile depolamalısınız. Çelik raf sistemi; kullanılan malzemenin mukavemetinin yüksek olması, dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması nedeniyle ekonomik bir raf sistemi olmuştur. Ayrıca çelik raflar kurulumu sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilen ve raf yüksekliği ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik göstererek size avantaj sağlayan bir sistemdir.

Çelik Raf Sistemi RafGrup olarak ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde çözmek ve karşılamak adına sizlere sunduğumuz çelik raflar uzun ömürlü olmasının yanında kurulumu da oldukça pratik olan bir raf sistemidir. 0,70 mm kalınlığında raflara sahip olması, 1,50 mm kalınlığında dikme ayaklara sahip olması ve yere basan ayaklarda plastik papuçların yer alması dayanıklılığını ve mukavemetinin yüksek olduğunu göstermektedir. Galvaniz çelik kullanılarak üretilen çelik rafları ile ihtiyaç duyduğunuz profesyonel depolama alanlarına sahip olabilir ve firma olarak farkını ortaya koyabilirsiniz.

Çelik Raf  Sistemi Teknik Özellikler

Çelik raf sistemleri günümüzde tüm sektörlerde en çok tercih edilen raf sistemleri haline gelmiştir. Raf yüksekliğinin ayarlanabilir olması, dilediğiniz sayıda raf ekleyebilir olmanız ve raf sistemleri konusunda ekonomik bir çözüm olması çok tercih edilmesini sağlamıştır. Ülkemizde yer alan tüm depolama sistemleri içinde en fazla tercih edilen çelik raf sistemi tüm hacimlere özel olarak kurulabilen ve depo alanınızda ölü alan bırakmayarak size en fazla depolama alanını sunan bir sistemdir. Raf ağırlık kapasitesi 65 kg olan çelik raflarda her raf maksimum 65 kg taşıyabilmekte ve birleştirilmiş raf sistemi olarak kurulum yapıldığında bu ağırlık artırılabilmektedir. Kısa zamanda pratik kurulumu, ekonomik bir raf sistemi olması ve ihtiyacınızı birebir karşılaması nedeniyle tercih edebileceğiniz çelik raflar RafGrup tarafından İstanbul‘daki imalathaneden sizlere sunulmaktadır.