Çelik Depo Rafları

Çelik depo raflarıDemir ve karbon elementlerinin uygun oranda alaşımının sağlanması ile elde edilen çelik malzeme ve bu malzemeden imal edilen çelik depo rafları bir çok farklı sektörel işletme modelinin depo alanı için ideal niteliktedir.

Raf imalatçı şirketimiz RafGrup bünyesinde, kurumsal müşterilerimizin depo alanları için en çok talep ettiği raf modeli çelik olmaktadır. Bu bağlamda beklentilere en uygun raf çözümlerini oldukça uygun fiyatlar dahilinde, kaliteden ödün vermeden sunuyoruz.

Çelik Depo Rafları Genel Özellikleri

Çelik depo rafları pek çok açıdan avantaj sunar ve bu avantajları sayesinde işletmenin pek çok açıdan karlı çıkmasını sağlar.

Buna göre;

  • Şekillendirilebilir çelik alaşımı sayesinde ilgili depo alanı için en uygun işlevselliğe sahip raf modelinin imalatı gerçekleştirilebilir. Bu sayede; zamandan, iş gücünden, enerjiden önemli ölçüde tasarruf sağlanır.
  • Oldukça sağlam bir yapısı vardır. Bu nedenden dolayı mukavemet gücü yüksek raf modeli ihtiyacı duyan müşterilerimiz için önerdiğimiz başlıca modellerden birisidir. Öyle ki yüzlerce kiloya kadar çıkabilen geniş ebatlardaki yükler için de ideal olmaktadır.
  • Gerektiğinde yapısal niteliği zarar görmeden boyanabilmektedir ki bu sayede “dekoratif” olma özelliğini de kazanmaktadır.
  • Bazı durumlarda müşterilerimiz için rafların “paslanmaz” özelliğine sahip olması önemli bir kriter olmaktadır ki imalat aşamasında uygun oranda karbonun eklenmesi ile “paslanmaz” özelliğine sahip çelik raf imalatı gerçekleştirilebilmektedir.

Bu gibi daha bir çok avantajı ile beklentileri karşılamaktadır.

RafGrup olarak depo alanınızın genişliğine, bu alanda hangi türden yükleri temin edeceğinize, depo işlemlerinize ve daha bir çok gereksinimlerinize bakarak en iyi çözümü sunmaktayız. İstanbul genelinde bir çok başarılı projeye imza atmış bulunuyoruz.

Çelik Depo Rafları Fiyatları

İşletme bütçesinin doğru bir şekilde değerlendirilmesi bakımından alanında güvenilir bir firmadan imalat hizmeti alıyor olduğunuzdan emin olmalısınız. Bu bağlamda RafGrup olarak daha önce tamamladığımız başarılı çalışmaları sizlere örnek niteliğinde sunabiliriz ve sizin için en iyi çözümü sunma aşamasında en uygun çelik depo rafları fiyatı teklifi verebiliriz. Bu denli uygun seviyede teklife karşın uzun vadede “kalite” beklentilerinizin karşılanacağından da emin olabilirsiniz.