Menü
Menü

ADRES

İstanbul Deri OSB Mh. Yan Sanayi Cd. YA-7 Parsel No:9 Tuzla/İstanbul/TÜRKİYE

OFİS

+90 216 394 80 86

E-POSTA

satis@rafgrup.com

e-Katalog

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Asma Kat (Mezanin) Raf Sistemleri

Asma kat (mezanin) raf sistemleri özellikle insan gücünün kullanılarak çeşitli toplama ve yüklenme işlemlerinin yapıldığı bununla beraber bu ürünlerin iyi bir şekilde kullanılmasını sağlayan önemli bir sistemdir. Tavan yüksekliğinin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bu sistem, çalışanlara daha verimli ve daha büyük bir alanın bırakılması açısından son derece önemlidir. Bu sistemin diğer bir adı da mezanindir. Depolama ve özellikle arşiv yapma şeklinde kullanılan bu ürünler, ürünlerin ya da malzemelerin bu sistemlere düzenli bir şekilde konulmasını ve bununla beraber, ürünlerin bu sisteme daha pratik bir şekilde yerleştirilmesini amaçlamaktadır.

Teknik Detaylar

Depo alanındaki yüksekliğin tamamı kullanıldığından maksimum depolama sağlanır. Asma kat raf sistemleri, katlar arasındaki yürüme yolları ve platformların üzerileri ızgaralı sac, düz sac, mdf ve sunta gibi malzemelerle kaplanmaktadır. Üst katlara giriş ve çıkış ünite aralarına yapılan merdiven ile yapılır. Yürüme yolları sonuna ve platformlara korkuluk monte edilerek güven ve emniyetli bir çalışma ortamı sağlanır. İki yada fazla katlı sistemlerde malzemelerin üst kata çıkarılması ve alt kata kolayca indirilmesi için ana girişe yakın alana vinç (asansör) sistemi kurulabilir. Sulu ve gazlı yangın söndürme sistemleri kolayca uygulanabilir. Bu ürünler tamamen monte ve de-monte özelliklerine sahip olup istenildiğinde başka yere taşınabilir.

RAFGRUP

Scroll to Top