Menü
Menü

ADRES

İstanbul Deri OSB Mh. Yan Sanayi Cd. YA-7 Parsel No:9 Tuzla/İstanbul/TÜRKİYE

OFİS

+90 216 394 80 86

E-POSTA

satis@rafgrup.com

e-Katalog

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Askılı Raf Sistemleri

Askılı olan ürünlerin depolanması noktasında oldukça fazla tercih edilen askılı raf sistemleri çeşitli alanlardaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Katlı olarak kullanıla depolarda da tercih edilmektedir. Bu noktada en çok bu ürün tercihinde bulunan sektörlerin başında tekstil ve perakende satışlar gelmektedir. Ürünlerin eksiksiz sevkiyatı noktasında son derece işlevsel ürünlerdir.

Teknik Detaylar

Depo alanında duvar kısmında durarak, ürünlerin istiflenmesi noktasında önemli olan bu ürünler tekli askılık görevi görebildiği gibi, çift taraflı askılık görevi de görebilmektedir. Portatif bir sistem olması sebebiyle özel ebatlarda üretilerek, sizlerin ihtiyacını karşılayabilir. Askılı raf sistemleri genel olarak hafif yükler içeren ürünlerin depolanmasında kullanılmaktadır. Bunun dışında yüksek ağırlıkta olan ürünlerin depolanması için de ağır yüklere özel olarak da üretilebilmektedir. Oluşturulan ürünlerin aralıkları direkt olarak askılık gibi kullanılabilir. Bunun dışında aynı bu ürünler içerisinde ayrı gözler oluşturulan daha önce de belirttiğimiz gibi gömlek, kazak ve ceket gibi kırışmaması gereken ürünlerin depolanması için de tercih edilebilir.

RAFGRUP

Scroll to Top