Askılı Raf Sistemleri

Askılı olan ürünlerin depolanması noktasında oldukça fazla tercih edilen askılı raf sistemleri çeşitli alanlardaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Bu ürün sitemi katlı olarak kullanıla depolarda da tercih edilmektedir. Bu noktada en çok askılı raf sistemleri tercihinde bulunan sektörlerin başında tekstil ve perakende satışlar gelmektedir. Ürünlerin eksiksiz sevkiyatı noktasında son derece işlevsel ürünlerdir.

Askılı Raf Sistemleri Hakkında

Askılı raf sistemleri, askılı olan ürünlerin depolanması noktasında geliştirilen son derece önemli ürünlerdir. Katlı sistem olarak tanımlanan mezanin ürünlerin depolarında da çok rahat bir şekilde uygulanabilir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi perakende satış noktasında, ürünlerin eksiksiz, zarar almadan, hasarsız bir şekilde sevkiyat edilmesi noktasında son derece önemlidir. Askılı raf sistemleri tamamen manuel bir yapıda bulunmaktadır. Otomatik depolamaya kıyasla daha ekonomiktir. Bu noktada sebebiyle de oldukça fazla tercih edilmektedir. Askılı raf sistemleri ürünlerinin depolanması noktasında işlevsel olan bu ürünler ağırlıklı olarak tekstil sektörlerinde tercih edilmektedir. Ayrıntılı bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Askılı Raf Sistemleri Hakkında Önemli Noktalar

Askılı raf sistemleri, kullanıcıların ihtiyaçları noktasında üretilen önemli ürünlerdir. Kullanıcıların ihtiyaçları noktasında önemli bir işlemi olan bu ürünler, son teknoloji ile kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Modüler geçme sistemi bulunan bu ürünler çeşitli ebatlarda bulunan çeşitlerde üretilmektedir. Ürünlerin göz aralıkları tamamen kullanıcılara göre ayarlanmaktadır. Ürünlerin göz aralıklarını değiştirerek, dilediğiniz ürünü asabilirsiniz. Özellikle kaban, elbise, gömlek, takım elbise ve ceket gibi tekstil ürünlerin depolanması noktasında son derece önemlidir. Kullanıcılar için istenilen ölçülerde üretim yapılabilmektedir. Ürünlerin kenarları tek, orta ve çift taraflı olmak üzere üretilebilmektedir.

Askılı Raf Sistemleri Nasıl Kullanılır?

Bu sistemlerin özellikle depo alanları için son derece verimli bir ortam oluşturmaktadır. Depo alanları için geniş aksesuarlarının olması, farklı çözümler sunması açısından son derece idealdir. İş yerlerinde veya da depolama alanlarında az miktar maksimum verim elde etmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Askılı raf sistemleri hakkında detaylı bilgi etmek için bizlere ulaşarak ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Askılı Raf Sistemleri Fiyatları

Askılı raf sistemleri üzerinde araştırma yapan kullanıcılar ürünün kalitesiyle beraber fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak istiyor. Ürünlerin fiyatlarını etkileyebilecek bazı önemli noktalar bulunuyor. Burada ilk olarak karşımıza ürünlerin kalitesi ve ürün yapımında kullanılan malzemeler geliyor. Bu noktalar ürünün kaliteli olmasını sağlamaktadır. Elbette bu konuda ürün alacak olan herkes ürünlerin kaliteli ve uzun vadede dayanıklı olmasını istemektedir. Bu noktada da ürünün fiyatından önce kalitesine bakmak daha doğru olacaktır.

Askılı raf sistemleri modellerinin fiyatları hakkında net bir bilgi vermek bu sebeple yanlış olabilir. Sizler de isteklerinize ve ihtiyaçlarına göre özel ürün çeşitleri ürettirebilir ya da standart olarak üretilen, boyları standart olan, ürünlerden kendiniz için satın alabilirsiniz.

Askılı Raf Sistemleri Teknik Özellikleri

Depo alanında duvar kısmında durarak, ürünlerin istiflenmesi noktasında önemli olan bu ürünler tekli askılık görevi görebildiği gibi, çift taraflı askılık görevi de görebilmektedir. Portatif bir sistem olması sebebiyle özel ebatlarda üretilerek, sizlerin ihtiyacını karşılayabilir. Askılı raf sistemleri genel olarak hafif yükler içeren ürünlerin depolanmasında kullanılmaktadır. Bunun dışında yüksek ağırlıkta olan ürünlerin depolanması için de ağır yüklere özel olarak da üretilebilmektedir.

Oluşturulan ürünlerin aralıkları direkt olarak askılık gibi kullanılabilir. Bunun dışında aynı askılı raf sistemleri içerisinde ayrı gözler oluşturulan daha önce de belirttiğimiz gibi gömlek, kazak ve ceket gibi kırışmaması gereken ürünlerin depolanması için de tercih edilebilir.

YUKARI