Arşiv Rafı

Arşiv Rafı

Raf sistemleri arasında en fazla kullanılan ve her çalışma ofisi, her okul, her kamu kurumunda gördüğümüz arşiv rafı geçmişten günümüze kadar kullanılan en yaygın raf modelidir. Raf Grup firmamız tarafından üretilen arşiv raf modelleri; hafif yük raf modelleri grubuna girdiği için  raf kalınlıkları 1.00 mm, 1.50 mm olarak tercih edilir. Raf aralıkları dosya boyutlarına göre ayarlanabilen arşiv rafları kapaklı  ve kapaksız olarak ikiye ayrılır. Arşiv olarak kullanacağınız alanın ölçülerine uygun olarak tasarlanabilen ve ayrıca standart ölçülerde de üretilebilen arşiv rafları dikme ayakların uzunluğuna göre 6 ve daha fazla raf olarak kurulabilir.

Paslanmaz galvaniz  raflar ve çelik raflar olarak üretilen arşiv rafları paslanmaz özellikleri ile çok uzun yıllar  sağlıklı bir arşive sahip olmanızı sağlayacağı gibi evrakların ve dosyaların zarar görmesini de önler. Kullanılan malzemelerin dayanıklı olması ve sırt sırta kurulum imkanına sahip olması arşiv raflarının daha uzun ömürlü olmasını sağlayacağı gibi ekonomik anlamda size tasarruf etme imkanı sağlar.

 

Arşiv Rafı Modellerinin Üretimi

RafGrup bünyesinde üretilen raf modellerinden biri olan arşiv rafları evrak depolama ve muhafaza etmek için kullanılmasının dışında  hafif yüklerin depolanması ve muhafaza edilmesini de sağlar. Hafif yük depolama sistemi içinde de yer alan arşiv rafları istediğiniz renkte elektrostatik boyama sistemi ile boyanabilir.  farklı kalınlıklarda üretilebiliyor olması da .ok sayıda dosyanın bir  arada depolanmasını ve muhafaza edilmesini sağlar. RafGrup olarak ihtiyaç duyacağınız tüm raf sistemleri ile birlikte arşiv rafı ihtiyacınızı da profesyonel bir kadro ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile karşılıyoruz. Arşiv olarak kullanacağınız alanın ölçülerine göre üretim yaparak ölü alanların kullanılmasını sağlayarak her anlamda size tasarruf etme imkanı sağlayarak ihtiyaçlarınızı  en ekonomik anlamda karşılama imkanı sunuyor ve kaliteli depolama sistemlerine sahip olmanıza katkı sağlıyoruz.