Arşiv Rafı Sistemleri

Arşiv Rafı SistemleriRafGrup firması olarak İstanbul‘da bulunan merkezimizde siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli ve ekonomik raf sistemlerini tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz. Arşiv rafı sistemleri, müşterilerimizin raf  ihtiyaçlarına kaliteli ve yenilikçi çözümler üreten firmamızda tecrübeli mühendisler ve teknisyenler birlikte sizlere en kaliteli rafları sunmak için çalışıyoruz. Üretimini yaptığımız raf sistemlerimize, çalışan personellerimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin neticesi olarak sektörde her zaman bir adım önde yer alıyoruz.

RafGrup firmasının kaliteli hizmet anlayışı gereği İstanbul‘da ürettiğimiz arşiv raflarımızın tamamı özenle üretilerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuluyor. Arşiv raflarımızı sizin istediğiniz ölçülerde, istediğiniz renkte ve paslanmaz çelik malzemelerden üretiyoruz. Aşağıda sizler için arşiv rafı sistemleri özelliklerini açıkladık.

 

Arşiv Rafı Sistemleri Özellikleri

Arşiv rafı sistemleri yapılırken genellikle dayanıklı bir malzeme olduğu için çelik tercih edilir. Montajı ve demontajı oldukça kolaydır. Rahatlıkla bir odadan başka bir odaya taşınabilir.

Arşiv rafı sistemleri dosyaların ve klasörlerin istiflenmesi için kullanılabilecek en ekonomik ve en estetik yöntemdir. Arşiv rafları ağır ürünlerin depolanması için kullanılmayacağından taşıma kapasitesi biraz düşüktür. Bir arşiv rafı en fazla 75 kg. yük taşır. Arşiv rafları genellikle gri renkte yapılır. Fakat sizin isteğinize göre farklı renklerde de yapılabilir.

Raf profillerinde bulunan delikler sayesinde arşiv raflarının boyları istenilen şekilde ayarlanabilir. Arşiv rafı sistemleri yapılacak olan çelik profil boyama işlemine başlanmadan önce mutlaka yağ alma ve pasivasyon yapılmalıdır. Bu işlemler yapılmazsa rafın üzerindeki boya kısa zamanda dökülür ve raflar paslanarak çürür. İşte tam da bu gibi basit ama önemli detaylar nedeniyle her türlü raf ihtiyacınızda bizleri seçmenizde fayda vardır. Eğer bizim ürettiğimiz raf sistemlerini satın alırsanız hem iyi malzeme ve iyi bir işçilik kullanılarak yapılmış bir raf sistemi satın almış olursunuz hem de uzun yıllar kullanacağınız bir raf sistemi satın almış olursunuz.

Ürettiğimiz rafların hepsinin işlem aşamalarını ve kullanılan malzemelerini en ince detayına kadar inceleyerek; yaptığımız işten önce kendimiz memnun kalıp daha sonra sizlere sunuyoruz. Bizden istediğiniz raf sistemlerinin tasarımında, kurulumunda, satış öncesi ve sonrasında sizlere her zaman destek sunuyoruz.