about

Raf sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ticari hayatına 2008 yılında başlamıştır.Kuruluşundan itibaren müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmuş, hızla büyümesi ve gelişmesiyle rafsistemleri alanında öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır. Sahip olduğu modern ekipmanlar ve kendisine kattığı yeniliklerle sürekli ilerlemeyi hedeflemektedir.2011 yılından itibaren raf sistemleri imalatına başlamıştır.
Raf grup, bünyesi altında çalışan ve her biri uzun yıllar kendi alanında deneyim ve tecrübe kazanmış mimar,mühendisve teknikerlerden oluşmakta, araştırma geliştirme (AR-GE) bölümü ile iş hacmini genişleterek kendini yenilemekte ve daima bir adım önde olmaktadır.
Müşteri memnuniyetini ilke edinerek sağladığımız iş çözümlerimiz ve uluslararası standartlara uygun çalışma prensibimiz ile sektörümüzdeki çıtayı yükseltirken gelişen iş hacmimiz müşterilerimize doğru hizmet verdiğimizi göstermektedir.

Misyonumuz

Depolama alanlarında doğru tespitler yaparak depolanacak malzemeye,kullanılacak istif araçlarına ve malzemelerin sirkülasyonuna göre raf sistemi oluşturularak doğru çözümler üretmektedir.


Vizyonumuz

Yenilikçi ve yaratıcı çözümleri ile müşterilerimize en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır.

Loading...
Kalkan Kiralık Villa Kiralık Villa Ucuz Uçak Bileti Helal Tatil Evleri