Menü
Menü

ADRES

İstanbul Deri OSB Mh. Yan Sanayi Cd. YA-7 Parsel No:9 Tuzla/İstanbul/TÜRKİYE

OFİS

+90 216 394 80 86

E-POSTA

satis@rafgrup.com

e-Katalog

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Çelik Raf İstanbul

Çelik Raf İstanbul

Çelik raf İstanbul firmamız bu ürün konusunda kusursuz bir hizmet göstermektedir. Çeşitli illere hizmet sağlayan firmamız, alanında son derece deneyimli ve kaliteli personeller ile beraber çalışmaktadır. Bu ürünler, adetlerine göre çeşitli şekillerde imalat edilmektedir. Bulunduğumuz ile uzaklığınıza göre ürünlerin teslimatı özel araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Yapmış olduğumuz görüşme sonrasında bizlere kullanacağınız ürünlerin sayısını belirtmeniz, imalat açısından son derece önemlidir. Firmamız ürünlerin teslimatını yapmadan önce, ilk olarak ürünün nerede kullanılacağını ve buna göre de montaj aşamasını gerçekleştirmektedir. Firmamızda montajı gerçekleştirecek olan ekibimiz, sizleri montaj öncesinde ürünler hakkında bilgilendirecektir. Yapmış olduğumuz keşif sonrasında ise, isteğinize göre ürün yerleştirilmesini gerçekleştireceğiz.

Çelik Raf İstanbul Firması Montajı

Firmamızda ki ürünler hakkında bilgi alırken ya da projelendirme aşamasında sizlerden asla fiyat talep etmediğimizi belirtmek istiyoruz. Sektör içerisinde pek çok ürün üretimi yapan firmaları bulunmaktadır. Bu firmaların büyük bir kısmı, ticari kazancı, müşteri memnuniyetinden daha fazla önemsemektedir. Kısacası bu tür firmalar, işin dayanıklılığı ve kalitesinden önce, alacakları ücretle ilgilenmektedir. Bu noktada da çok verimli işler çıkartabileceklerini söylememiz yanlış olur. Firmamız, bu noktada bütün bunların bilincinde olarak çalışmaktadır. Firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre hareket edecek ekip arkadaşlarımız, her zaman müşteri memnuniyetine daha fazla önem vermektedir. Buna göre de onların uzun vadede kullanabilecekleri kaliteli ürünler üretmektedir. Ürünlerinizin tasarımı özel programlarda sizlerin isteğine göre gerçekleştirilmektedir. İsteğinize göre 3 boyutlu programlarda çizimler de gerçekleştirebiliyoruz. 

Çelik Raf İstanbul Ürünlerinin Kurulumu

Ürünlerin montajı aşamasında, deponuzu biz gelmeden önce hazırlamanızı istiyoruz. Bunun sebebi, montaj aşamasını kısa sürede bitirmek istediğimizden kaynaklanmaktadır. Gün içerisinde ürünlerin takılacağı ortam müsait olmazsa, sizler ortamı ayarlayana kadar bekliyoruz. Firmamızın ürünleri, bilindiği üzere depolama alanlarının daha verimli ve düzenli kullanılması için tercih edilen ürün modelleridir. Sizler de kısa süre içerisinde bu verimlilikten faydalanmak istiyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz. Çelik raf İstanbul firmamızın ürünleri genellikle yedek parça depolarında tercih edilmektedir. Bunun sebebi, yedek parça depolarında genellikle ağır malzemelerin depolanmasından kaynaklanmaktadır. Bunun dışında ecza depolarında da kullanılmaktadır. Orada tercih edilmesinin sebebi hijyenik durumdadır.

REFERANSLARIMIZ

Scroll to Top