Menü
Menü

ADRES

İstanbul Deri OSB Mh. Yan Sanayi Cd. YA-7 Parsel No:9 Tuzla/İstanbul/TÜRKİYE

OFİS

+90 216 394 80 86

E-POSTA

satis@rafgrup.com

e-Katalog

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Raf Ayağı ve Modelleri

Raf Ayağı

Raf ayağı modellerinde depolama sistemleri sektöründe başarılara ulaşmış firmamız 2011 yılında İstanbul’da üretimine başladığı günden bu yana en iyilerin tercihi olmuştur. Bu ürün modellerinde, kaliteye ve estetiğe önem veren bütün firmaların tercihi olmaktan dolayı haklı bir gurur yaşamaktayız.

Firma olarak bizden istenilen her ürün için büyük bir titizlikle ve itinayla çalışmaktayız. Ürün üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi ve estetikliği bizim için son derece önemlidir. İstanbul’da olan firmamız depolama sistemleriyle ilgili bütün yenilikleri ve son teknolojileri takip ederek siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak için özveriyle çalışmaktadır. Firmamızda çalışan bütün personellerimiz yaptığı işin bilincinde olarak; %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.  Firmamızda çalışan mimarlarımız ve mühendislerimiz alanında uzman ve tecrübeli kişilerdir. Firmamız müşterilerimizin satış öncesi, satış sonrası ve proje aşamasında daima yanındayız. Sattığımız her ürünün yedek parça tedariki hususunda daima destekçiyiz. Firmamızdan sadece raf ayağı modelleri değil bu ürünlerin kurulumu için gerekli olan; civata, somun gibi  yedek parçaları da temin edebilirsiniz.

Metal Raf Ayağı

Metal raf ayağı modelleri farklı kesitleri ile talep edilen yükün ağırlığına uygun şekilde tasarlanmaktadır. Tercih edeceğiniz raf ayakları ile sistem kapasitesine uygun seçimi yaparak sağlam raflara ulaşabilirsiniz. Hafif yük sistemlere istiflenen depolarda, depolama sistemleri kurulurken konulacak yükün ağırlığına uygun olarak, farklı raf ayakları kullanılır. Ayaklarda bulunan 50’şer milimlik delik aralıkları, raflardaki istenilen yüksekliğin ayarlanmasına yardımcı olur.

Demir Raf Ayağı

Raf ayaklarının bir diğer modeli olan bu ürün sağlam ve dayanıklıdır. Ağır yük raflarında da kullanılır. Bu ürünler projeye göre üretilimektedir.

Aranan en önemli özellik; kalite olmalıdır. Ayağın üretildiği malzeme metal ise; paslanmaz özellikte olmalı, ahşap ya da plastik ise; kaliteli bir ham maddeden üretilmiş olmalıdır. Raf ayaklarının temizliği kolay ve leke tutmayan özellikte olmalıdır. Herhangi bir kimyasala gerek duymadan temizlenebilmelidir. Bu ürünler estetik bir görünüme sahip olmalıdır. Kurulacağı mekanın dekorasyonuna uyum sağlayacak özellikte olmalıdır. Bütün bu özelliklerin yanı sıra tabi ki de üzerinde taşıyacağı ürünü kaldırabilecek şekilde duvara monte edilmelidir.

Firmamız müşterilerimizin her türlü isteğini karşılayabilmek için bu sistemler ile ilgili bütün ürünleri; İstanbul’daki fabrikamızda son teknolojiyle üretilen cihazlarda deneyimli personellerimiz yoluyla üretmekteyiz. Bütün ürünlerimizi üretirken ham madde seçiminden montajına kadar her aşamada ki bütün ürünlerimizi çeşitli testlere tabi tutmaktayız. Bütün bu testlerin yapılma amacı; ürettiğimiz raf ayağı modellerinin markamıza yakışması ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi içindir. Bu ürünler için kullanılan ham maddelerin tamamı insan sağlığına zara vermeyen özelliktedir.

REFERANSLARIMIZ

Scroll to Top