Yandex.Metrika counter
Ücretsiz Keşif & Projelendirme

İstanbul Çelik Raf

İstanbul Çelik Raf

istanbul-celik-raf

İstanbul Çelik Raf: Sistemlerinin tercih edilmesinin tek sebebi, arşivleme ve depolama sistemlerinde kullanım alanının daha fazla olmasından kaynaklanıyor. Kurum ve kuruluşlar daha çok İstanbul çelik raf sistemlerini dayanıklılık açısından tercih ediyor. Taşıyacağı yük ve malzeme ebatlarına göre aralıklar tespit ediliyor, ayarlamaları yapılıyor ve imalatı gerçekleşiyor. Çelik raf fiyatları, maliyet açısından ekonomik olması ve talebe göre boyama işleminden geçmesi, tercih listesinde başı çekmesine sebep oluyor. Standart olarak gri renkte üretimi yapılıyor. Görsel açıdan isteğe göre boyama yapıldığı takdirde, talep ettiğiniz çelik raflar boyama sonrası fırınlandığından sağlık açısından da engel teşkil etmiyor. Tercih edilmesinin bir diğer sebebi de, yaşanabilecek herhangi doğal afetlerde dokümanlarınıza gelecek zararı en aza indirgemiş olmasıdır. Diğer raf çeşitlerine göre kolay sökülüp takılabilmesi, her türlü malzemenin muhafaza edilmesi ve her yere kolay adapte olabilmesi, çelik raf sistemleri arasında en çok tercih edileni oluyor.

Çelik Raf Fiyatları

Raf fiyatları arasında en pratik ve uygun olanı çelik raflar olduğundan, birçok kurum açık ya da kapalı sistemleri ile metal rafları seçiyor. Düzen ve arşivlere kolay ulaşım açısından zamandan tasarruf ettiren bu metal raf sistemi, mutfak sistemlerinde de kullanıldığından paslanmaz özelliği ile dikkat çekiyor. Raf modelleri açısından, kullanılabilirliği en kolay olan metal raflar, duvara monte edilebilir özelliği, kullanıcıya duvar rafı teknolojisi sunar, bu şekliyle de oldukça az yer kaplar ve size daha geniş alanlar bırakır. Raf kurulmadan önce kurulacak alana fizibilite çalışmaları yapılır, tasarım planlanır ve üretime geçilir. Ağır yük rafları aynı zamanda işletmelere azami depolama alanı oluşturarak, depo alanında maksimum alan tasarrufu sağlar. İstendiği takdirde depo raf sistemi olarak da kullanılan İstanbul çelik raf teknolojisi, deponuzdaki tüm düzeni sağlar ve aranan malzemeyi kolayca bulabilme lüksünü yaşatır. Depo raf fiyatları da maliyet açısından oldukça ekonomiktir. Yüzde yüz geri dönüşümlü olarak üretilen çelik raflar; sağlamlık, işçilik ve zamandan tasarruf sağlayan teknolojisi ile had safhada memnuniyet getirmektedir. Çevreye zarar vermez, işlem sayısı ne olursa olsun işlevselliğini kaybetmez, kullanılabilirlik ömrü uzundur. İş hayatına akılcı çözümler sunan raf teknolojileri, istifleme ve düzen konusunda en çok tercih edilen çeşitler arasında çelik raflar başı çekiyor. Maliyetinin diğer raf çeşitlerine göre ekonomik olması, her koşula kolay adapte olabilen yapısı ile metal raflar vazgeçilmez depolama ürünlerinden biri. İstanbul Çelik raf, mutfaklarda, mağaza yâda dükkânlarda, evrak sirkülasyonunun yoğun olduğu kurum ve kuruluşlarda en çok kullanılan raf çeşididir. Talebe göre boyama işleminde de geçebilen çelik raflar, görsel anlamda da yaşamımıza ayak uydurabilen ve dayanıklılığı ile iş gören raflardır. Kullanılacak malzemeye göre kolayca uyarlanabilen çelik raflar, genişlik ve yükseklik ebatları açısından da oldukça kullanışlı. Taşıma süreçlerinde kullanıcıya kolaylık sağlamasının yanı sıra, oluşabilecek doğal afet gibi durumlarda yüksek ölçüde koruma ve muhafaza sağlamaktadır. Mutfak gibi hijyenik ortamlarda, boyama olsa bile fırınlama işleminden geçtiği için sağlık konusunda hiçbir engel teşkil etmemektedir. Raf çeşitleri arasından bu anlamda ayrılan çelik raflar, ızgaralı oluşu sayesinde hava sirkülâsyonu konusunda iyi olduğundan muhafaza ettiği ürünlere fazlasıyla dayanıklılık getirir. Paslanmaz özelliği ile ürün konusunda güvenilir bir teknoloji olan çelik raflar, kurulacak alana yapılan fizibilite çalışmaları ile ölçüler alındıktan sonra imalata başlanır.

Çelik Raf Modelleri

İşletmelerde ve işyerlerinde kullanılan raf sistemleri malların depolanması ve güvenle saklanması açısından çok büyük bir öneme sahipler. Bu raf sistemleri hem depolama alanlarının verimli kullanılması hem de taşınma esnasında sağlanan kolaylıklar; yani iş gücünden ve zamandan elde edilen tasarruf gibi açılardan hayli değerli. Bu yüzden işletmelerde tercih edilecek olan raf sistemlerinde doğru seçim yapmak işletme sahiplerini karlı kılacaktır. İşletmelerde kullanılan raflar içinde en çok tercih edilenler raf çelik İstanbul sistemleri. Çelik dayanıklı olması yönüyle uzun süreli kullanım sağlayan bir madde. Depolama ve saklama esnasında rafların üzerine yüklenecek ağırlığı da hesaba katarsak dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Çelikten üretilen raf modelleri standart olarak gri renkte üretiliyorlar fakat isteğinize bağlı olarak renklendirilebilirler. Çelik raf modelleri en çok mağazalarda arşivleme sistemlerinde ve evrak sirkülâsyonunun fazla olduğu alanlarda kullanım imkânı bulmakta. Böylelikle genellikle dosya dolapları ve kartoteks dolap modellerinde çeliği görmekteyiz. Çelik raf modelleri raf profili raf tablası ve plastik tabandan oluşurlar. Bu plastik taban rafların zemin ile temasını keserek rutubet ve su gibi etkenlerden zarar görmesini engelleme amacı taşımaktadır. Çelik raf bunca olumlu özelliğinin yanı sıra oldukça ekonomiktir. Raf sistemi fiyatları arasında bütçenize en uygun rafları çelik raf modelleri arasından bulabilirsiniz

Merkez & Fabrika (Anadolu Yakası)

Telefon: +90 216 394 80 86

Fax: +90 216 394 81 86

E-Posta: raf@rafgrup.com

Adres: İstanbul Deri O5B Mh. Kazlıçeşme Cad. No:33 G-6 Parsel Tuzla/İstanbul

Avrupa Yakası İletişim

Telefon: +90 212 220 45 45

Fax: +90 220 45 43

E-Posta: info@rafgrup.com

Adres: Ağaoğlu My Ofis Plaza 212 No:3 Kat:30 Güneşli-Bağcılar/İstanbul

Akdeniz Bölgesi İletişim (Antalya)

Telefon: +90 242 212 0 723

E-Posta: akdeniz@rafgrup.com

Adres: Kaya Plaza Altınkum Mah. 423 Sok. No: 35/4 Konyaaltı/Antalya

Güney Marmara Bölgesi İletişim (Bursa)

Telefon: 444 2 786

E-Posta: marmara@rafgrup.com

e - katalog