Çelik Raf (Civatalı)

Çelik raf sistemlerinin tercih edilmesinin sebebi, dosya arşivleme, depolama modellerinde ve kullanım alanından maksimum tasarruf elde edilebilir olmasından kaynaklanıyor. Kurum ve kuruluşlar daha çok bu sistem modellerini dayanıklılık ve ürünlerinizi güvenle koruması açısından tercih ediyor. Taşıyacağı arşiv ürünleri, depo ürünleri ve malzeme ebatlarına göre aralıklar tespit ediliyor. Çelik raf ürünün ayarlamaları yapılıp imalatı ve daha sonra montajı gerçekleşiyor.

Çelik Raf Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Paslanmayan çelik raf sistemleri ürünlerinin en bilinen özelliklerinin başında kolay bir şekilde temizlenmesi gelmektedir. Bunun dışında paslanmayan bu sistemler modelleri çoğu kimyasal sıvıya karşıda dayanıklı olmakla beraber kolay kolay hiçbir değişime uğramazlar. Bu şekilde deponuzda ki bu ürünleri dilediğiniz şekilde kullanabilir ve temizleyebilirsiniz. Temizliğin son derece kolay olması, deponuzun da kolay bir şekilde temizlenmesine yardımcı olacaktır. Paslanmayan ürünleri kimyasal ürünlerin dışında sıcaklığa ve çeşitli hava durumlarına karşı da dayanıklılık göstermektedir. Soğuk ve sıcak havalarda bile paslanmayan bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmamız bu nokta müşterilerine en kaliteli çelik raf çeşitlerini sunmaktadır. Birinci kaliteli malzemeden üretilen ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcılar genellikle bir ürün satın alırken, ürünün ne kadar kullanılacağına dikkat ederler. Elbette ki bir ürünün uzun kullanım süresi olması son derece önemlidir. Paslanmaz kullanarak kaliteli çelik raf modellerini üreten firmamız, müşterilerine sınırsız hizmet sunuyor. Bu ürünler son derece kaliteli bir malzemedir. Bu sistemlerin dışında da çeşitli ürünlerin üretimi aşamasında kullanılmaktadır Çevresel etkilerden kolay kolay etkilenmeyen bu ürünler her zaman ilk günkü halini korumaya devam ederler. Bu ürün çeşitleri bazı durumlarda teknik özellikleri açısından tercih edilmemektedir. Paslanmayan çelik raf her zaman estetik bir görünüme sahiptir.

Çelik Raf Çeşitleri Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Farklı depo tiplerine göre üretilen çelik raf çeşitli alanlara göre tasarlanmaktadır. Bu ürün modellerinin en temel amacı depoların kullanıcılar yoluyla verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Ürünlerin saklanması açısından kullanıcılara çeşitli kolaylıklar sağlayan sistemlerin fiyatları da son derece uygundur. Ürünlerin saklanması gereken ortamlar bazen değişkenlik gösterebilir. Gıda gibi bazı ürünler soğuk alanlarda saklanmalıdır. Bazı ürünlerde sıcak bir ortamda saklanması gerekmektedir. Firmamızın ürettiği bu ürünleri hem sıcak hem de soğuk alanlara karşı son derece dayanıklıdır. Bu noktada firmamızı tercih ederek, kaliteli ürünleri sizler de deneyimleyebilirsiniz. Çelik raf ürünleri genellikle hijyenin ön planda olacağı yerlerde kullanılıyor. Eczane, hastane, yemekhane vb. Buralarda kullanılmasının sebebi, ürünlerin kolay temizlenebilmesinden kaynaklanmaktadır.

Çelik Raf Fiyatları

Çelik raf fiyatları, maliyet açısından en ekonomik ürün modelleri olmasının yanı sıra talebe göre boyama işleminden geçmesi bu ürün modellerindeki tercih listesinin başında yer almasını sağlamaktadır. Standart olarak gri renkte üretimi yapılmakta olan bu sistemlerin görsel açıdan isteğe göre özel ebatlarda üretilip boyama yapıldığı takdirde, talep ettiğiniz ürünlerin boyama sonrası fırınlandığından dolayı sağlık açısından bir engeli bulunmamaktadır. Bu tür dayanıklı ve kaliteli çelik raf modellerinin tercih edilmesinin bir diğer sebebi de, yaşanabilecek herhangi doğal afetlerde dokümanlarınıza ve ürünlerinize gelecek zararı en aza indirgemiş olmasıdır. Diğer ürün sistemi çeşitlerine göre civatalı olmasından dolayı kolay sökülüp takılabilmesi, her türlü ürünlerin ve malzemenin muhafaza edilmesi, her yere kolay adapte, uygun olabilmesi, ürünlerin tercih edilmesindeki  en büyük etkenler olmaktadır.

İşletmelerde, fabrikalarda ve iş yerlerinde kullanılan ürünlerin depolanması ve güvenle saklanması, kolay taşınabilmesi açısından çok büyük bir öneme sahipler. Çelik raf modelleri hem ürün depolama alanlarının 100% verimli kullanılmasını sağlar hem de taşınma esnasında sağladığı kolaylıklar ile iş gücünden ve zamandan elde edilen tasarruf gibi açılardan çok çok değerli olmaktadır. Bu yüzden fabrikalarda, işletmelerde, kurumlarda tercih edilecek olan cıvatalı sistem modelleri için doğru seçim yapmak işletme sahiplerini karlı kılacaktır.

Çelik Raf Teknik Bilgileri
Çelik Raf Tabloları İçin Taşıma Kapasitesi
22 26 31 43 59 75 93
60 0,70mm 90 Kg 85 Kg 80 Kg 75 Kg
75 85 Kg 80 Kg 75 Kg 70 Kg
93 75 Kg 70 Kg 65 Kg 60 Kg
60 1,00mm 100 Kg 95 Kg 90 Kg
75 90 Kg 85 Kg 80 Kg
93 85Kg 85 Kg 85Kg
60 1,20mm 120 Kg 115 Kg 110 Kg 105 Kg 100 Kg
75 110 Kg 105 Kg 100 Kg 95 Kg 90 Kg
93 105 Kg 100 Kg 95 Kg 90 Kg 85 Kg
60 1,50mm 130 Kg 125 Kg 120 Kg
75 120 Kg 115 Kg 110 Kg
93 115 Kg 110 Kg 105 Kg
YUKARI